Przejdź do treści

Zespół

Eliza Sacharczuk

trener wokalny, mgr pedagogiki

Mateusz Głogowski

nauczyciel gry na pianinie

Absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej II st. w Białymstoku, student Akademii Muzycznej w Bydgoszczy, pianista, klawesynista. Laureat V Festiwalu Pianistycznego im. Sióstr Frankiewicz (2017); jako akompaniator wraz z wokalistami zdobywał nagrody na ogólnopolskich i międzynarodowych konkursach z dziedziny poezji śpiewanej. Nagradzany również na ogólnopolskich konkursach recytatorskich i teatralnych.

Katarzyna Szczesiul

trener wokalny, aktor scen muzycznych

Absolwentka Studium Musicalowego Capitol we Wrocławiu. Aktor scen muzycznych o specjalności wokalno aktorskiej.Współpraca ze Studiem Poezja nad Musicalami: Nędznicy, Dwa Oblicza – Historia Dr Jekylla i Mr Hyde’a.

Uczyłam się u takich nauczycieli jak Eliza Sacharczuk, Małgorzata Jaworska – Kaczmarek, Katarzyna Mirowska, Marek Stawiński. Używam naturalnej i zdrowej techniki wokalnej propagowanej przez Speech Level Singing, Natural Voice Perfection i Complete Vocal Technique. Posługuję się również metodą LAX VOX. Skupiam się przede wszystkim na zdrowym śpiewaniu.

Paulina Sacharczuk Kajper

terapeutka mowy, pedagożka, logopedka, aktorka

Ukończyłam studia pedagogiczne (Uniwersytet w Białymstoku), aktorskie (Akademia Teatralna w Warszawie, Wydział Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku) oraz logopedyczne (Studia Podyplomowe na Uniwersytecie Warszawskim). Na co dzień pracuje w Laboratorium Mowy Agnieszki Borowiec w Warszawie. Prowadzę terapie słuchowe metodą Johansena IAS – indywidualnej stymulacji słuchu oraz Neuroflow ATS – aktywnego treningu słuchowego.